text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Зварювальний апарат Daewoo DW 260 Expert line

Код товару: DW 260
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 260 Expert line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 260 Expert line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 260 Expert line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 260 Expert line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 260 Expert line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 260 Expert line
грн 5995 OutOfStock
5 995 грн
Остання ціна
На сьогодні товару немає у наявності, але ми можемо повідомити Вас, коли товар з'явиться
Повідомити про наявність
Тип зварювального апарату інверторний
Зварювальний струм, А 20-260
Діаметр електрода, мм 1.6-5
Вхідна напруга, В 190-260
Макс. споживана потужність, Вт 8500
Код товару: DW 260
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Daewoo DW 260 — інверторний апарат для зварювальних робіт. Він створений із застосуванням новітньої інверторної технології та дає високу продуктивність і якість зварних швів. При цьому пристрій працює майже безшумно.

  IGBT — біполярні транзистори — нова розробка у силовій електроніці. Вони керуються за допомогою мікропроцесора. IGBT-транзистори збільшують надійність апарата, зменшуючи при цьому вагу і покращуючи тепловідведення.

  Напруга мережі 190-260 В гарантує роботу пристрою в нормальному режимі. А цифровий дисплей допоможе точно визначити силу струму та контролювати його в процесі роботи.

  Функція Hot Start (швидкий старт), завдяки збільшенню до 100% зварювального струму в момент підпалювання зварювальної дуги та формування зварювальної ванни, допоможе без проблем розпочати роботу навіть новачку у справі зварювання.

  Функція Arc Force (форсаж дуги) призначена для збільшення зварювального струму, коли мимовільно збільшується відстань між зварним швом і електродом. Таким чином зберігається зварювальна дуга, і робота триває без перебоїв.

  Функція Anti-Stick (антизалипання електрода) передбачена для подовження терміну служби зварювального обладнання: коли прилипає електрод і зникає зварювальна дуга, вимикається подача зварювального струму. Коли ж електрод від’єднується від зварного шва, подача струму відновлюється автоматично. Ця функція також корисна для зварників-початківців.

  У зварювальному обладнанні цієї моделі застосовані сучасні комплектуючі та надійна система охолодження. Завдяки цьому продуктивність періоду ввімкнення може становити 70% (при роботі максимальним зварювальним струмом). Це означає, що безперервна експлуатація може тривати 7 хвилин із 10 можливих.

  DW 260 оснащений захистом від перегріву та перевантаження. Він здійснюється за допомогою примусової системи охолодження та системи автоматичного відключення апарата. А сталевий корпус і чудова вентиляція ефективно відводять тепло, дозволяючи апарату працювати навіть при +40 °С.

  Проводи тримача електрода і заземлення мають довжину, зручну для забезпечення мобільності пристрою та зручності роботи оператора.

  Термін основної гарантії на зварювальний апарат становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

  Додаткова інформація для покупця:

  Зварювальний апарат DW 260 (20-230 А) — старший в лінійці зварювальних інверторів Daewoo. Йому передує модель DW 230 (20-230 А).

  Обрати підходящу зварку можна в розділі «Зварювальне обладнання».

 • Основні характеристики

  Тип зварювального апарату інверторний
  Зварювальний струм, А 20-260
  Діаметр електрода, мм 1.6-5
  Вхідна напруга, В 190-260
  Макс. споживана потужність, Вт 8500
  Макс. споживаний струм, А 38.6
  Довжина кабелю, м 1.2
  Функція ANTI STICK так
  Довжина проводу тримача електрода, м 1.8
  Тип охолодження вентилятор
  Клас захисту IP21
  Температура експлуатації від −10 до +40 °С
  Коефіцієнт потужності 0.76
  Розміри (Д×Ш×В), мм 365×200×300
  Вага, кг 4.4
  Клас ізоляції F
  Функція ARC-FORCE так
  Функція НОТ START так
 • Відгуки покупців (1)

  23 бер 2018

  Прикупил данный аппарат, что примечательно, что его можно использовать от небольшого ремонта до сварки больших толщин, например, несущих металлических конструкций, я же пока использовал в гараже, варил днище в своем авто, ну и по мелочи опробовал, швы ровные, работал с электродами на 2 и 4 мм. Удобно кстате что в данном аппарате полностью отсутствуют внутренние индуктивные потери и расходует он в 2 раза меньше энергии чем обычный выпрямитель. Выбрал его из-за некоторых преимуществ -"форсаж дуги", ну а другая функция - "антизалипание электрода", ну и само сабой защита от перегрузок.

  5 5
  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук

Есть необработанные заказы

Необработанных заказов: