text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Генератори інверторні

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Кількість фаз
Повна потужність, Вт
Максимальна потужність при 230 В, Вт
Номінальна потужність (220В), Вт
Тип двигуна
Напруга, В
Виробник двигуна
Модель двигуна
Потужність, к.с.
Об'єм паливного бака, л
Вихід 12 В, А
Об'єм двигуна
Тип запуску
Тип палива
Об’єм картера, л
Час роботи при 50% навантаження, годин
Дисплей
Потужність
Коефіцієнт потужності
Розетки
Акумулятор
Рознімач ATS
Рівень шуму, дБ
Розміри (Д×Ш×В), мм
Транспортувальний комплект
Вага, кг
Сортувати
Підібрано товарів з 4

Інверторні генератори Daewoo — безпека для складної техніки

Інверторні генератори здатні виробляти високоякісну електроенергію. Це важливо для роботи точних і чутливих електричних приладів. Ці агрегати обладнані електронними схемами керування, тому іноді їх називають цифровими.

Де застосовують інверторні генератори

Завдяки компактності та невеликій вазі ці генератори зручно брати із собою в походи на природу й подорожі.

Такі агрегати незамінні в медицині, якщо необхідно забезпечити роботу точного електричного устаткування.

Низький рівень шуму, який досягається завдяки застосуванню в конструкції збільшеного глушника і демпферної системи гасіння вібрації, робить їх незамінними для застосування в приватних будинках.

Особливої популярності інверторні мініелектростанції набули у фастфудах, виносних кав'ярнях, під час продажу вуличної їжі та на виїзних ярмарках.

Принцип роботи інверторного генератора

За допомогою інвертора постійний струм перетворюється на змінний струм необхідної частоти та напруги, який і подається кінцевому споживачеві. Такий принцип роботи дає змогу отримувати стійку напругу без стрибків. Це важливо в разі під’єднання високочутливої техніки, медичних і лабораторних приладів.

На відміну від класичних бензинових і дизельних пристроїв, які працюють з однією швидкістю обертання двигуна, інверторна мініелектростанція має контролер, який автоматично змінює оберти двигуна залежно від навантаження, що сприяє значному зниженню витрати палива.

Особливості інверторних генераторів Daewoo

До переваг цього типу пристроїв належать такі:

  • мала вага агрегату;
  • компактність (удвічі менші за звичайні);
  • економне споживання палива;
  • стабільність струму та напруги;
  • низький рівень шуму.

Інверторні пристрої не залежать від впливу зовнішнього середовища, безперебійно працюють у вологих і сирих приміщеннях, витримують температурні перепади.

Також забезпечено «розумний» захист від перевантажень. Він виключить перегрівання під час тривалого використання або під’єднання споживачів з високим пусковим струмом, а також не допустить надмірного навантаження на альтернатор і захистить від короткого замикання.

Різні моделі інверторних генераторів Daewoo розраховані на різну споживану потужність: від 1750 Вт, яких вистачить на освітлення, роботу холодильника і комп'ютера, до 5 кВт, що цілком достатньо для надійного забезпечення електроенергією квартири або приватного будинку.

Єдиним мінусом цих агрегатів можна назвати відносно високу ціну. Проте така вартість виправдана — цей тип обладнання працює впродовж тривалого часу, надійно і без збоїв.

За способом керування інверторні генератори поділяються на апарати з ручним запуском та із запуском за допомогою стартера.

Паливом для інверторних генераторів Daewoo є бензин марки АІ-92.

Наш інтернет-магазин пропонує покупцям України інверторні генератори Daewoo останнього покоління. Здійснюється оперативна доставка покупки.

 

читати далі

Есть необработанные заказы

Необработанных заказов: