text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line

Код товару: DW 170
 • Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Інверторний зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
грн 3095
5 5
рейтинг: 5 Відгуки
3 095 грн
Купити
Купити у розстрочку
Тип зварювального апарату Інверторний
Зварювальний струм 20-170 А
Діаметр електрода 1.6-4.0 мм
Вхідна напруга 190-260 В
Макс. споживана потужність 6.5 кВт
Код товару: DW 170
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Daewoo DW 170

  Daewoo DW 170  інверторний апарат для зварювання найбільш відповідальних деталей і конструкцій. Він розроблений відповідно до новітніх технологій та призначається для зварювальних робіт штучними електродами з покриттям. Інверторна технологія забезпечує високу продуктивність пристрою, а також відмінну якість зварних швів і максимальну зручність експлуатації.

  Зварювальний апарат обладнаний біполярними транзисторами власного виробництва Daewoo. Ця розробка — останнє слово в галузі силової електроніки. IGBT-транзистори керуються за допомогою мікропроцесора. Також вони збільшують надійність та поліпшують тепловідведення з поверхні модуля.

  Це обладнання працюватиме в нормальному режимі при напрузі мережі у 190-260 В. Таким чином гарантується добра продуктивність і висока якість зварного шва.

  У пристрої передбачено функції швидкого старту, форсажу дуги та антизалипання електрода. Так, функція Hot Start спрощує початок роботи з апаратом: зварний струм збільшується до 100% від обраного параметра під час запалювання зварювальної дуги та формування зварювальної ванни. Це дозволить легко та просто впоратися з використанням пристрою навіть зварнику-початківцю. Функція Arc Force передбачена для збільшення зварювального струму, коли мимовільно збільшується відстань між електродом і швом, щоб зберегти зварювальну дугу і забезпечити безвідмовну роботу. Функція Anti-Stick покликана збільшити термін служби зварювального устаткування: подача зварювального струму припиниться в момент прилипання електрода та зникнення зварювальної дуги. Подача струму відновлюється, коли електрод від’єднується від зварного шва.

  В апараті також задіяний захист від перегріву та перевантаження. Тут застосована примусова система охолодження та система автовідключення, якщо апарат перегрітий або перевантажений. Відвести надмірне тепло допомагають ефективна вентиляція та корпус, виготовлений зі сталі, тож працювати із пристроєм можна при температурі до +40 °С.

  Кращі показники періоду ввімкнення досягаються завдяки сучасним комплектуючим і примусовій системі охолодження. Працюючи максимальним зварювальним струмом, ПВ дорівнюватиме 60%, а це значить, що можна безперервно працювати апаратом 6 хвилин із 10-ти можливих.

  Достатньо довгі проводи тримача електрода (1,8 м) і заземлення (1,2 м) забезпечують максимальну зручність під час роботи оператора зварювального обладнання цієї моделі.

  Термін основної гарантії на зварювальний апарат становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

 • Основні характеристики

  Тип зварювального апарату Інверторний
  Зварювальний струм 20-170 А
  Діаметр електрода 1.6-4.0 мм
  Вхідна напруга 190-260 В
  Макс. споживана потужність 6.5 кВт
  Макс. споживаний струм 29.7 А
  Ступінь захисту IP21
  Довжина проводу тримача електрода 1.8 м.
  Довжина проводу заземлення 1.2 м.
  Тип охолодження Вентилятор
  Температура експлуатації від - 10 до + 40 С
  Розміри (ДхШхВ) 390 x 310 x 390 мм
  Вага 2.3 кг
  Клас ізоляції F
  Коефіцієнт потужності 0.76
  Функція ANTI STICK так
  Функція ARC-FORCE так
  Функція НОТ START так
 • Відгуки покупців (5)

  30 июл 2018

  Раньше пользовался трансформаторным аппаратом, с ним столько проблем было. Он и жрёт немеренно, и моргает периодически, надоело с ним бороться. Заменил на этот инвекторный и всё иначе. Кабели плотно садятся, есть защита от перегрузок и перегрева, швы ровные. Но главным критерием выбора была конечно цена. Даже удивился что инверторный всего 3 тысячи! Для дома лучше и не найдешь, я то знаю, я пытался)

  5 5
  30 июл 2018

  Небольшой компактный аппарат для дома, именно то что я искал. Подключается легко, работает стабильно. Но успел поработать на АНО-2 и три, а как дела обстоят с четвертым сказать не могу. Но думаю там тоже всё в порядке. Собранный добротно, все детали привинчены намертво, даже если захочешь не сразу раскрутишь. Качество совестное, с этим не поспоришь. Шов делает ровный, без дефектов. Единственное что работать можно только в помещении, но я большего и не искал.

  4 5
  27 июл 2018

  Для домашнего использования идеальная модель. Провода держателя длинные, не возникает дискомфорта если нужно быстро повернуться или достать куда-то. Хорошая защита, охлаждение тоже на высоте работает. Больше всего удивила функция Arc-Force, увеличивающая величину сварочного потока ненадолго и тем самым делая форсированные дуги. Это защищает от залипания, то что надо если ещё не сильно научился что и как делается.

  5 5
  24 июл 2018

  Попросили на фірмі замовити якісний зварювальний апарат. Тоже мені, знайшли крайню, я в них не понімаю от прям нічого. Зателефонувала старому другу який працює з ними вже майже 15 років і він порадив цю модель. Не знаю яка вона в роботі, я її тільки в коробці бачила, але магазин порадував. Швидко відповіли на заявку, передзвонили буквально за 3 хвилини, оформили і прислали його за 3 дні як і обіцяли. Шеф довольний, мене хвалять, я щаслива)

  5 5
  24 май 2018

  Аппарат отличный с хорошими свойствами. О покупке не жалею. Спасибо производителю!

  5 5
  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук