text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Навісне обладнання Daewoo DATS 10 Master Line

Код товару: DATS 10
 • -15% Навісне обладнання Daewoo DATS 10 Master Line
грн 4495 OutOfStock
5 295 грн
4 495 грн
Остання ціна
На сьогодні товару немає у наявності, але ми можемо повідомити Вас, коли товар з'явиться
Повідомити про наявність
Діаметр посадки, мм 20
Зчеплення 1 од.
Колеса-ґрунтозачепи 2 од.
Плуг-окучник 1 од.
Плуг-просапник 1 од.
Код товару: DATS 10
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Навісне обладнання DATS 10 для культиваторів серії Master Line допоможе без зусиль зорати, підгорнути, розпушити, підготувати до посадки рослин будь-який тип родючого ґрунту.

  • Ґрунтозачепи допоможуть культиватору тягнути плуг, він не буде буксувати на ріллі, як це було б з гумовими колесами.
  • Плуг-просапник дозволить швидко і ефективно зорати ґрунт, позбавивши вас від необхідності займатися цією нелегкою роботою.
  • Плуг-окучник виконає обережне підгортання картопляних рядків і грядок. Сусідам по дачі не встигнути за вами за швидкістю обробки ділянки!
  • Подовжувачі для зміни ширини коліс дозволять поліпшити прохідність культиватора, налаштувати потрібну вам ширину.

  Навісне обладнання Daewoo DATS10 предназначено для моделей Master Line, а саме:

  1. DAT 2500E
  2. DAT 3555R
  3. DAT 5055R

   

   

   

 • Основні характеристики

  Діаметр посадки, мм 20
  Зчеплення 1 од.
  Колеса-ґрунтозачепи 2 од.
  Плуг-окучник 1 од.
  Плуг-просапник 1 од.
  Подовжувачі для коліс 2 од.
 • Відгуки покупців (5)

  13 тра 2019

  Добридень, Viktor! Дякуємо Вам за позитивну оцінку навісного обладнання для культиваторів Daewoo цієї моделі, а також за Ваш відгук. З приводу застосування коліс можемо сказати, що важливим фактором тут відіграє особливість використання культиватора на глинястому ґрунті. На чорноземі таких труднощів зазвичай не виникає. Редуктор культиватора особливої загостреної форми має начебто розрізувати землю. Вдячні Вам за те, що рекомендуєте вироби нашої торговельної марки іншим користувачам. Бажаємо легкої і ефективної експлуатації та завжди рясних урожаїв!

  5 5
  13 тра 2019

  Можу підтвердити позитивні відгуки щодо якості виконання. Але кину ложку дегтя в бочку меду. Діаметр коліс трохи замалий що приводить до того що низ редуктора зачіпляє грунт особливо коли він у вас глиняний і сильно тормозить культиватор. Тому інколи буває проблемно користуватись підгортачем та плугом. А тим хто вагається чи купувати додатковий комплект скажу. Якщо хочете щоб ваш культиватор працював не кілька годин на рік обов'язково беріть додатковий набір не пошкодуєте.

  4 5
  30 лип 2018

  Купив до культиватора 2500 експерт моделі, все стало ідеально. Метал якісний і товстий, видно що не на один сезон зроблено. Вся процедура «тюнінга» не зайняла багато часу. Зібрав просто, там все понятно куди і як циплять, даже дитина розбереться. Поставив плуг, тепер легше трохи. Виглядає нічуть не хуже тих тракторців по 30 тисяч.

  5 5
  25 лип 2018

  Взяв собі для DAT 3555R Master Line. Два роки на ньому відпахав, а тут думаю пора вже трохи модернізуватись, а то стало тяжко працювати на ділянці. Шукав тільки подовжувачі і грунтозачепи, але окремо їх не знайшов ніде тільки в комплекті. Довелось брати комплект, хоча просапником так ніразу і не користувавсь. Решта деталей гарної якості я прямо дуже задоволений, тепер набагато швидше і легше працюється. Але все таки дивно що такі важливі деталі не продаються окремо один від одного.

  4 5
  24 лип 2018

  В прошлом году купил культиватор. Он то хороший но проходимость немного смущала, да и дополнительный землезацепы пытался найти. Но они сами по себе дорого стоят, а тут весь комплект по нормальной цене, ещё и два плуга в придачу. Проапргейдил свой культиватор, теперь сосед только и заглядывает на мой участок. Качество на высоте, всё стало как родное, ни одной лишней детали в комплекте и ничего не пришлось докупать. Я очень доволен.

  5 5
  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук

Есть необработанные заказы

Необработанных заказов: