text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Гарантія та сервіс

Техніка, що реалізується в інтернет-магазині «Daewoo Sales», є оригінальною, кожен товар має офіційну гарантію виробника — Daewoo. До комплекту поставки входить гарантійний талон, де вказаний гарантійний термін і перелік контактів та адреси сервісних центрів.
Гарантійне та сервісне обслуговування здійснюються сервісними центрами, які отримали спеціальну сертифікацію. Впродовж гарантійного терміну ви можете звернутися сюди для безкоштовного усунення несправностей, які виникли через використання неякісних матеріалів під час виробництва, та дефектів збирання, які були допущені з вини виробника.
Важливо пам’ятати, що гарантія дійсна тільки у разі пред’явлення правильно заповненого гарантійного документа. Перед здаванням у ремонт необхідно очистити пристрій від пилу та бруду і забезпечити його повну комплектацію.
Також діє додаткова гарантія на товари торговельної марки Daewoo. Вона складає 2 роки і починає дію з дня закінчення основного гарантійного терміну. Щоб отримати додаткову гарантію, покупцю треба виконати такі дії:
  • зареєструвати придбану техніку на сайті www.daewoo-power.com.ua упродовж 30 днів з моменту придбання;
  • систематично здійснювати планове технічне обслуговування пристрою в авторизованому сервісному центрі, про що заноситься відповідна позначка в талоні на гарантію;
  • дотримуватися всіх вимог і рекомендацій, описаних в інструкції з експлуатації, яка обов’язково додається до кожного товару.

Купуючи техніку в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевненими у повноті комплектації, відповідності заявленим характеристикам і наявності офіційного сервісу.

Сервісні центри Daewoo

Знайти офіс:

Офіси:

Назва Адреса Телефон

Есть необработанные заказы

Необработанных заказов: