text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Настінний стабілізатор напруги Daewoo DW-TM5KVA Expert line

Код товару: DW-TM5KVA
 • Настінний стабілізатор напруги Daewoo DW-TM5KVA Expert line
грн 5995
5 2
рейтинг: 5 Відгуки
5 995 грн
5 396 грн
Знижка на попереднє замовлення
Передзамовлення
Відносна вологість не більше 85 %
Відсутність перешкод спотворення в мережі так
Вага 13,9 кг
Вихідна напруга 220 В
Діапазон вхідної напруги 140-270 В
Код товару: DW-TM5KVA
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Автоматичний стабілізатор напруги DW-TM5kVA призначений для підтримки стабільної однофазної напруги в межах 220 В за частоти 50/60 Гц у випадках відхилення напруги в широких межах за значенням і тривалості. Стабілізатор підходить як для побутового, так і для промислового застосування.

  Стабілізатор може працювати в широкому діапазоні вхідної напруги: від 140 В до 270 В. Можливість постійного контролю вхідної та вихідної напруги забезпечена наявністю багатофункціонального кольорового дисплея.

  Індикатор навантаження дозволяє правильно підбирати прилади, які можна підключати до стабілізатора, залежно від їх потужності.

  Управління стабілізатором організовано на основі мікропроцесора. Це забезпечує високу швидкість спрацьовування стабілізатора.

  Стабілізатор працює абсолютно безшумно, незважаючи на свою високу потужність, що обумовлено ретельно продуманими конструктивними особливостями.

  Спеціально передбачена функція затримки включення гарантує захист пристрою при викидах напруги, які виникають при включенні таких споживачів, як холодильник, кондиціонер, пилосос, компресор, насос і т. п.

  Точність стабілізації для даної моделі становить 8 %, за цей параметр відповідають надійні керуючі реле.

  Слід відзначити також високу ступінь захищеності пристрою — у ньому передбачений захист від перегріву, від перевантаження, від короткого замикання, від небезпечного підвищення чи зниження напруги, від імпульсних перенапруг.

  Стабілізатор Daewoo — надійний захисник Ваших електроприладів.

  Термін основної гарантії на стабілізатор становить 1 рік, але його можна подовжити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

 • Основні характеристики

  Відносна вологість не більше 85 %
  Відсутність перешкод спотворення в мережі так
  Вага 13,9 кг
  Вихідна напруга 220 В
  Діапазон вхідної напруги 140-270 В
  Затримка включення 5/255 с
  Захист від імпульсних перешкод є
  Захист від короткого замикання є
  Захист від перегріву 120 °С
  Захист від стрибків напруги є
  ККД 95 %
  Клас захисту IP20
  Максимальна потужність 5000 Вт
  Розміри (ДxШxВ) 447×337×222 мм
  Струм споживання 0,12 A
  Температура експлуатації від +5 до +40 °С
  Точність вих. напруги 8 %
  Функція "Bypass" є
  Швидкодія менше 20 мс
 • Відгуки покупців (2)

  24 июл 2018

  Уже год стоит такой в магазине. Когда только купил немного жалел, всё таки есть и подешевлее, но друг уговорил что этот меня не подведет и лучше брать один раз но качественный. Его совет реально помог, стабилизатор работает без заминок и выходных 365 дней в году и ещё ни разу меня не подводил. Серьезных отключений было всего несколько, но я не знаю что могло произойти, если бы я его не поставил. Я доволен как он справляется.

  5 5
  6 апр 2018

  Купил еще пол года назад. Теперь могу сказать что взял не зря. Напряжение выравнивает отлично. Зимой перепады в сети бывают от 160 до 240 вольт. С ним никаких проблем. Вся электроника в доме работает отлично без сбоев. До покупки стабилизатора намучился. Особенно тяжко было вечером. когда напряжение падало до 160 вольт, насосная станция отказывалась работать, лампочки по дому горели не лучше обычной свечи. С ним эти проблемы исчезли. Покупкой очень доволен. Если у Вас такая же проблема с напряжением в сети. советую этот стабилизатор.

  5 5
  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук