text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 60VD Expert Line

Код товару: DAC 60VD
грн 9495 OutOfStock
9 495 грн
Остання ціна
На сьогодні товару немає у наявності, але ми можемо повідомити Вас, коли товар з'явиться
Повідомити про наявність
Кількість фаз 1
Продуктивність, л/хв 410
Максимальний тиск, бар 8
Потужність, Вт 2400
Напруга, В 220
Код товару: DAC 60VD
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Компресор DAC 60VD — якісний, перевірений випробуваннями пристрій, який відмінно підійде для постачання стисненого повітря у побутове та промислове пневмообладнання.

  Компресор створений на базі двигуна власного виробництва фірми Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва.

  Ця модель компресора завдяки своїй потужності та високій продуктивності підходить для використання з широким спектром пневмопристроїв.

  Зверніть увагу на наявність швидкоз’ємного конектора. Це удосконалення конструкції значно підвищує ергономічність пристрою: ви зможете швидко приєднувати та від'єднувати шланг, через який відбувається подання стисненого повітря.

  Як і для будь-якого обладнання компанії Daewoo, для виготовлення компресорів обираються лише якісні матеріали та компоненти. Суворий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє отримати високотехнологічний надійний пристрій та гарантувати покупцям тривалу безперебійну роботу за умови правильної експлуатації.

  DAC 60VD оснащений редуктором регулювання тиску на виході, що дозволяє встановлювати необхідне значення цього параметра для конкретного споживача. Контролювати ж тиск повітря можна за двома манометрам: вхідним та вихідним.

  Цей компресор масляного типу. Зменшення тертя між рухомими деталями за рахунок мастила підвищує робочий ресурс пристрою. Пам'ятайте про те, що необхідно регулярно замінювати та доливати мастильний матеріал. Перевірити рівень мастила можна за допомогою індикатора рівня мастила на панелі. Періоди заміни вказані в паспорті пристрою.

  Об’єм ресивера становить 60 л, і цього цілком достатньо для забезпечення стабільної роботи професійного та напівпрофесійного пристрою, що використовує стиснене повітря. Для переміщення досить важкого компресора передбачені два колеса та зручне транспортувальне руків’я.

  Надійна ізоляція двигуна та система захисту від перегріву роблять пристрій безпечним для використання, звісно, за умови дотримання всіх застережних заходів.

  Ефективне повітряне охолодження двигуна відводить надлишкове тепло і дозволяє подовжити термін служби компресора.

  Ступінь пило- та вологозахисту пристрою — IP44. Це означає, що корпус захищає пристрій від потрапляння твердих предметів розміром більше 1 мм та бризок води, що падають у будь-якому напрямку.

  Добре продумана система гасіння вібрацій та дві антивібраційні ніжки підвищують комфорт при використанні цього компресора.

  Ця модель компресора відмінно підійде для виконання робіт з вимогливим пневмообладнанням в домашніх умовах і на виробництві.

  Термін основної гарантії на компресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

  Додаткова інформація для покупця:

  Компресор DAC 60VD (2,4 кВт) — найбільш потужний в лінійці повітряних компресорів з прямим приводом Daewoo. Йому передує модель DAC 50D (2,1 кВт).

  Обрати підходящий компресор можна в розділі «Компресори».

 • Основні характеристики

  Кількість фаз 1
  Продуктивність, л/хв 410
  Максимальний тиск, бар 8
  Потужність, Вт 2400
  Напруга, В 220
  Виробник двигуна Daewoo
  Клас захисту IP44
  Привід прямий
  Колеса 2
  Об’єм картера, л 0.550
  Розміри (Д×Ш×В), мм 740×370×700
  Вага, кг 43
  Ізоляція двигуна В
  Оберти двигуна, об/хв 2850
  Об’єм ресивера, л 60
  Циліндр 2×47 мм
  Частота, Гц 50
 • Відгуки покупців (0)

  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/daewoo-sales.com.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: