text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D

Код товару:
 • Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D
 • Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D
 • Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D
 • Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D
 • Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D
 • Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D
грн 4595
5 1
рейтинг: 5 Відгуки
4 595 грн
4 136 грн
Знижка на попереднє замовлення
Передзамовлення
Ізоляція двигуна B
Вага 23 кг
Виробник двигуна Daewoo
Кількість фаз 1
Колеса 2
Код товару:
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Компресор DAC 24D

  Компактний та надійний однофазний компресор масляного типу з прямим приводом. Його потужність складає 1,5 кВт. Продуктивність дорівнює 200 л/хв., робочий тиск — 8 бар.

  Компресор DAC 24D — невимогливий в плані ресурсовитратності, якісний, перевірений випробуваннями пристрій, який відмінно підійде для постачання стисненого повітря у побутові пневмоінструменти.

  Компресор створений на базі двигуна власного виробництва фірми Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва.

  Якщо вимоги до компресора, зазначені в паспорті вашого пневмопристрою, не перевищують показників, які може забезпечити цей компресор, можете сміливо обирати його для роботи, не переплачуючи за зайву потужність.

  Зверніть увагу на наявність швидкоз'ємного конектора. Це удосконалення конструкції значно підвищує ергономічність пристрою: ви зможете швидко приєднувати та від'єднувати шланг, через який відбувається подання стисненого повітря.

  Як і для будь-якого обладнання компанії Daewoo, для виготовлення компресорів обираються лише якісні матеріали та компоненти. Суворий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє отримати високотехнологічний надійний пристрій та гарантувати покупцям тривалу безперебійну роботу за умови правильної експлуатації.

  DAC 24D оснащений редуктором регулювання тиску на виході, що дозволяє встановлювати необхідне значення цього параметра для конкретного споживача. Контролювати ж тиск повітря можна за двома манометрам: вхідним та вихідним.

  Цей компресор масляного типу. Зменшення тертя між рухомими деталями за рахунок мастила підвищує робочий ресурс пристрою. Пам'ятайте про те, що необхідно регулярно замінювати та доливати мастильний матеріал. Перевірити рівень мастила можна за допомогою індикатора рівня мастила на панелі. Періоди заміни вказані в паспорті пристрою.

  Об'єм ресивера становить 24 л, і цього цілком достатньо для забезпечення стабільної роботи побутового пристрою, що використовує стиснене повітря. У той же час, невеликі розміри і низька вага компресора дозволяють його легко переносити і вміщати в обмеженому просторі. Зручне транспортувальне руків’я ще більше спрощує цей процес.

  Надійна ізоляція двигуна та система захисту від перегріву роблять пристрій безпечним для використання, звісно, за умови дотримання всіх застережних заходів.

  Ефективне повітряне охолодження двигуна відводить надлишкове тепло і дозволяє подовжити термін служби компресора.

  Ступінь пило- та вологозахисту пристрою — IP25. Це означає, що корпус захищає пристрій від потрапляння досить великих твердих предметів і струменів води, що падають під будь-яким кутом. Завдяки такому захисту компресор можна використовувати для подання стисненого повітря в пристрої, які розпилюють рідину.

  Добре продумана система гасіння вібрацій та антивібраційна ніжка підвищують комфорт при використанні цього компресора. 

  Ця модель компресора відмінно підійде для виконання робіт вдома, на дачі та в гаражі.

  Термін основної гарантії становить 1 рік, але його можна подовжити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

 • Основні характеристики

  Ізоляція двигуна B
  Вага 23 кг
  Виробник двигуна Daewoo
  Кількість фаз 1
  Колеса 2
  Напруга 220 В
  Оберти 2850 об/хв
  Об’єм оливного картера 350 мл
  Об’єм ресивера 24 л
  Потужність 2,5 к. с./1,85 кВт
  Привод прямий
  Продуктивність 250 л/хв
  Розміри (Д×В×Ш) 570×280×570 мм
  Ступінь захисту IP25
  Тиск 8 бар
  Циліндр 1×47 мм
  Частота 50 Гц
 • Відгуки покупців (1)

  24 май 2018

  При работе на своей мини-СТО использую пневмоинструмент. Старый дедушкин компрессор на так давно вышел из строя. Выбрать новый аппарат было задачей не из легких. Тем боле такое устройство — приобретение не из дешевых, поэтому не хотелось прогадать. Покупал по советам старшего товарища. Сделал выбор в пользу Дэу и, думаю, что не ошибся. Компрессор отлично вписался в работу мой автомастерской: его мощности и производительности достаточно для того инструмента, которым пользуюсь практически каждый день.

  5 5
  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук