text_item_name 0-800-757-257 +38 (067) 526-08-34 +38 (066) 178-68-97 sales@daewoo-power.com.ua
Інтернет-магазин Daewoo-sales
111

Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line

Код товару: DAW 550
 • -5% Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
 • Мийка високого тиску Daewoo DAW 550 Expert Line
грн 5795 In stock
6 095 грн
5 795 грн
Купити
Купити у розстрочку
Потужність 2200 Вт
Робочий тиск 160 бар
Витрата води 550 л/г
Матеріал помпи алюміній
Механічний фільтр є
Код товару: DAW 550
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Daewoo DAW 550 — електрична побутова мийка високого тиску. Цей пристрій призначений для очищення різної автотранспортної, сільськогосподарської, садово-паркової техніки, алей, плитки, дерев’яних виробів та іншого.

  Міні-мийку оснащено електродвигуном, розробленим спеціалістами Daewoo для застосування у насосах високого тиску. Мотор забезпечує ідеальне співвідношення крутного моменту і частоти обертання. Цей двигун не потребує техобслуговування.

  У пристрої передбачено функцію самостійного забору води. Так, для живлення мийки можуть використовуватися автономні джерела, наприклад дощова бочка або відро. При цьому необхідно використовувати шланг не більше 2 м довжиною, проте візьміть до відома, що його потрібно придбати окремо.

  Також автомийку обладнано датчиком води. Він автоматично відключить живлення помпи, якщо виникнуть перебої у водопостачанні. Це унеможливить перегрівання двигуна та його подальшу поломку.

  Вода, що використовується для живлення мийки, може містити дрібні тверді часточки, здатні пошкодити її внутрішні компоненти і поверхню, що очищується. Щоб цього уникнути, у конструкції передбачений спеціальний фільтр тонкого очищення.

  Помпу міні-мийки виготовлено з алюмінію. Це забезпечує ефективне відведення надмірного тепла від електродвигуна, а також дозволяє значно зменшити вагу пристрою в цілому.

  Цю модель обладнано професійним пістолетом з металевим соплом. Його деталі, які безпосередньо контактують із водою, виготовлені з надміцної сталі. Цей матеріал стійкий до перепадів тиску і температури.

  Шланг високого тиску з великим запасом міцності здатен легко витримувати навіть найбільші навантаження, які виникають під час запуску та зупинки двигуна. Він також стійкий до зовнішніх механічних впливів.

  У комплекті з мийкою високого тиску є грязьова фреза. Ця насадка формує обертовий водний струмінь, що впливає на оброблювану поверхню з великою силою. Фреза допомагає розмивати застарілі кірки ґрунту, штукатурку і навіть стару фарбу.

  Також у корпус мийки вбудовано ємність для миючих засобів. Подача піни регулюється за допомогою поворотної рукоятки, що теж знаходиться там. Завдяки цьому немає необхідності зупиняти роботу, щоб замінити насадку.

  УВАГА! Під час використання мийки із забором води з резервуарів знадобляться пристосування, що не передбачені в комплекті:

  1. Швидкознімний конектор. Він має бути одинарним, без функції аквастопа та відповідати діаметру шланга.

  2. Неармований шланг. Його рекомендована довжина дорівнює 2 метрам, діаметр — не менше 3/4 дюйма. Шланг довжиною понад 2 метри не рекомендується до використання, бо це може призвести до перегрівання мийки! Проте, якщо застосування такого шланга необхідне, він має бути армованим.

  3. Приймальний клапан. Це клапан, який встановлюється на кінці шланга, що опускається у воду. За діаметром він має відповідати шлангу, який використовується.

  Термін основної гарантії на мийку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

  Додаткова інформація для покупця:

  Міні-мийка DAW 550 (2,2 кВт) у лінійці мийок високого тиску Daewoo розташувалася між моделями DAW 500 (2,1 кВт) і DAW 600 EXPERT (2,6 кВт).

  Обрати підходящу міні-мийку можна в розділі «Мийки високого тиску».

  Знайти необхідні запасні частини для мийки можна в розділі «Запчастини».

 • Основні характеристики

  Потужність 2200 Вт
  Робочий тиск 160 бар
  Витрата води 550 л/г
  Матеріал помпи алюміній
  Механічний фільтр є
  Фільтр тонкого очищення є
  Генератор піни вбудований
  Ємність бака для миючих засобів уточнюйте
  Максимальна температура води на вході 50˚С
  Фреза для бруду є
  Турбощітка немає
  Автостоп є
  Довжина кабеля 5 м
  Довжина шланга 8 м
  Котушка для шланга немає
  Колеса є
  Габарити 380 x 380 x 910 мм
  Вага 11,09 кг
 • Відгуки покупців (0)

  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук